Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybių starte į lyderius išsiveržė „Plutiškės“ ir „Outsaideriai“

Šeštadienį, išsiilgę krepšinio, prie starto linijos stojo Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio mėgėjų komandos. O jų šiame sezone bus ne taip jau ir mažai – dešimt. Pagal pirmenybių reglamentą, rungtyniaujama bus dviejų ratų sistema, po kurių 8 pajėgiausios komandos toliau tęs kovas dėl savivaldybės 3×3 krepšinio čempiono trofėjaus. Taigi, nusimato netrumpas, keletą mėnesių truksiantis krepšinio sezonas.

Pirmosiose akistatose viena kitoms į atlapus kibo 7 ekipos. Krepšinio sezoną atidarė „Outsaideriai“ ir „A komanda“. Dešimties minučių krepšinio epopėją pirmi pergalę į turnyrinę lentelę brūkštelėjo „Outsaiderių“ krepšininkai, paguldę varžovus ant menčių rezultatu 15:6.

Nesulaikomas šiame mače buvo Paulius Dembinskas, kuris pelnė savo komandai didžiąją taškų dalį. Jo sąskaitoje buvo 11 taškų, iš kurių pataikyti net 5 tolimi metimai. „A komandai“ 3 taškus pelnė Darius Pečkys.

Antrame mače pergalingai sezoną pradėjo „Kvietiškis“, kuris rezultatu 16:11 įveikė „Slovėnijos“ krepšininkus. Kvietiškiečiai beveik visus taškus rinko tolimais metimais. Net 7 jų pasiekė tikslą. Į pergalę komandą vedė D.Batutis ir M.Palubinskas, surinkę atitinkamai 6 ir 8 taškus. „Slovėnijos“ puolimas laikėsi ant M.Gruodžio pečių, sukaupusio 7 taškus.

Trečioje akistatoje lyderystės savybes demonstravo „Plutiškių“ krepšininkai, be didesnių problemų rezultatu 17:8 nukovę „Dalmantos“ ekipą. Nugalėtojų gretose dominavo T.Tulauskas (10 taškų), „Dalmantai“ 4 taškus pelnė D.Krinickas.  

Antrąją pergalę tos dienos varžybų maratono virtinėje vėl iškovojo „Outsaideriai“, įveikdami „Laukinius šernus“. Tiesa, akistatos nugalėtojams dėl pergalės reikėjo ganėtinai atkakliai paplušėti, varžovai buvo palaužti rezultatu 14:12. Vėl šioje akistatoje buvo linksniuojama P.Dembinsko pavardė. Jis komandai pelnė 9 taškus. „Laukinių šernų“ atakų lyderiu buvo A.Baranauskas (8 taškai).

Tos dienos rungtynių karuselei persivertus į antrą pusę, antausį nuo plutiškiečių gavusi „Dalmanta“ mėgino reabilituotis prieš pergalės skonį jau pajutusį „Kvietiškį“. Mačo būta išties atkaklaus. Dvikova vyko taškas į tašką. Po paskutinę sekundę L.Janušaičio švystelėto tolimo metimo teko skelbti pratęsimą, kadangi pagrindinis dvikovos laikas baigėsi rezultatu 14:14.

Visgi alkanesni buvo „Dalmantos“ krepšininkai. Jie pergalę ir iškovojo. Po dviejų tikslių D.Jieznio metimais pasibaigusių atakų „Dalmanta“ šventė ją rezultatu 16:14. Jis komandoje buvo ir rezultatyviausias krepšininkas, surinkęs iš viso 9 taškus. „Kvietiškio“ ekipoje daugiausia pasižymėjo 5 taškus pelnęs L.Janušaitis.

Priešpaskutiniame mače „likimas“ „A komandą“ suvedė su „Laukiniais šernais“. Kaip parodė rungtynių visuma, medžioklės taikiniais tapo ne „Laukinių šernų“ krepšininkai. Užsivedę ir pagauti azarto „Laukinių šernų“ krepšininkai sužaidė rezultatyvias rungtynes, į varžovų krepšį įmesdami 21 tašką, o į savąjį praleisdami 9. (21:9). Nugalėtojų ekipoje „A komandos“ krepšį daugiausia bombardavo 7 taškus pelnęs E.Butkus. „A komandai“ 6 taškus pelnė D.Pečkys.

Na, o pirmųjų susitikimų finišo tiesiojoje „Plutiškės“ jėgas išmėgino su „Slovėnija“. Tos dienos mačuose pastarieji krepšininkai rungtyniavo trise ir neturėjo pakaitinių žaidėjų. Kaip tyčia, susitraumavus vienam iš jų, aikštėje liko rungtyniauti vos du krepšininkai. Tuomet užfiksuotas išties pagarbos vertas epizodas. Garbingo žaidimo pavyzdį pademonstravo „Plutiškių“ krepšininkai. Jie „išėmė“ iš žaidimo taipogi vieną žaidėją ir toliau akistata vyko 2×2. „Plutiškės“ pranoko varžovus šiame mače ir laimėjo akistatą 21:11. „Taškų mašina“ šioje dvikovoje buvo T.Tulauskas, kuris surinko daugiau jų nei visa varžovų komanda (12 taškų). „Slovėniją“ tempė A.Šneideris, surinkęs 8 taškus.

 

Turnyrinė lentelė:

 

vt.

komanda

suž.

perg./pral.

+

sk.

tšk

1

PLUTIŠKĖS

2

2/0

38

19

19

2

2

OUTSAIDERIAI

2

2/0

29

18

11

2

3

LAUKINIAI ŠERNAI

2

1/1

33

23

10

1

4

KVIETIŠKIS

2

1/1

30

27

3

1

5

DALMANTA

2

1/1

24

31

-7

1

6

SLOVĖNIJA

2

0/2

22

37

-15

0

7

A KOMANDA

2

0/2

15

36

-21

0

8

SAVI

0

0

0

0

0

0

9

URĖDIJA

0

0

0

0

0

0

10

KAZLŲ RITERIAI

0

0

0

0

0

0