Kazlų Rūdos savivaldybės moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionato antrojo turo aidai

Spalio mėnesį startavęs Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionatas įsibėgėja. Šią savaitę sporto centre, taipogi K.Griniaus gimnazijos skyriaus, P.Dovydaičio progimnazijos sporto salėje vykusiose erdvėse 1×1 krepšinio turnyruose, metimų iš po krepšio, baudų bei metimų nuo tritaškio linijos rungtyse varžėsi beveik 30 įvairaus amžiaus krepšinio treniruotes lankančių moksleivių.

Pirmadienio popietė buvo skirta 1-4 klasių moksleiviams. 1×1 krepšinio turnyre 1-2 klasių grupėje pirma pozicija atiteko A.Pangoniui-Amber, kuris be kita ko laimėjo ir metimo iš po krepšio bei baudų metimo konkursėlius. Antrąją vietą krepšinio turnyre iškovojo M.Stankevičius, trečią – M.Garbanavičius. 3-4 klasių grupėje visus minėtų individualių rungčių trofėjus ir maksimalų taškų skaičių ture susišlavė D.Degutis.

Antradienį į einamuosius sporto centro įsteigtus prizus nusitaikė 5-8 klasių moksleiviai. Šioje grupėje užfiksuotas gausiausias dalyvių būrys. Konkurencijos išties būta ne taip jau ir mažai, tiek 5-6, tiek 7-8 klasių grupėse varžėsi  po 8 krepšininkus. Jaunesnių moksleivių grupėje kaip ir pirmame ture triumfavo L.Martišius, laimėjęs 1×1 krepšinio turnyrą, finale tik po atkaklios kovos rezultatu 2:1 įveikęs S.Laukaitį. Trečią poziciją iškovojo su pora metų vyresniais varžovais nepabūgęs pasivaržyti J.Žūkas. Tiek baudų metimo, tiek tritaškių konkursai sėkmingiausiai šioje grupėje susiklostė S.Laukaičiui.

7-8 klasių krepšinio paslapčių besimokančių moksleivių gretose 1×1 turnyrą laimėjo N.Žitkus, finale rezultatu 4:2 įveikęs E.Palioką. Ant prizininkų pakylos atsidūrė Ą.Akranglis, kuris mažajame finale sugebėjo įrodyti pranašumą prieš R.Rėklaitį. Baudų metimų konkurse geriausiai pasirodė 6 metimus iš 10 pataikęs E.Paliokas, na o tritaškių zonoje pajėgiausias buvo D.Randakevičius.

Individualių krepšinio įgūdžių trilogiją ketvirtadienį užbaigė 9-12 klasių moksleiviai. Jaunesnių krepšininkų grupėje 1×1 krepšinio turnyre pajėgiausias buvo L.Beliauskas. Antroji vieta atiteko A.Petravičiui. Laurynas Beliauskas geriausiai pasirodė baudų metimo rungtyje – visi 10 mestų baudos metimų pasiekė tikslą. Minėtas krepšininkas laimėjo šioje amžiaus grupėje ir tritaškių konkursą.

11-12 klasių grupėje vis dar nepajudinamas iš lyderio pozicijų A.Šneideris, kuris laimėjo tiek 1×1 krepšinio turnyrą, tiksliausias buvo baudų metimo sektoriuje bei metimų nuo trijų taškų zonos rungtyse. Antrąją vietą krepšinio turnyre iškovojo antrajame etape startavęs A.Sprainaitis, trečia pozicija atiteko A.Smailiui.