Kazlų Rūdos savivaldybės 5-12 klasių moksleivių individualių krepšinio įgūdžių trečiojo etapo aidai

Kazlų Rūdos savivaldybės 5-12 klasių moksleivių individualių krepšinio įgūdžių antrasis sezonas įpusėjo. Sausio 23-ąją pasivaržyti 1×1 krepšinio turnyre, baudų bei tritaškių konkursuose ir kaupti įskaitinius taškus prie starto linijos stojo 5-8 klasių moksleiviai, na o lygiai po savaitės tose pačiose rungtyse jėgas išmėgino 9-12 klasių krepšininkai bei šiai sporto šakai prijaučiantys asmenys. Tai buvo jau trečiojo etapo susitikimai. Iki sezono finišo lieka antra tiek.

5-6 klasių grupėje individualių krepšinio įgūdžių turnyras sėkmingiausiai susiklostė pirmąkart šiose varžybose pasirodžiusiam Augustui Kirieliui. Jis laimėjo visas tris rungtis. A.Kirielius karaliavo 1×1 krepšinio turnyre, jis įmetė daugiausia baudos metimų (7 pataikytos baudos iš 10 galimų), nugalėjo ir tritaškių konkurse, po papildomos metimų serijos įveikęs G.Galecką. 1×1 krepšinio turnyre antrąją vietą iškovojo taipogi šiose varžybose debiutavęs daugiau su futbolo kamuoliu draugaujantis K.Bendinskas. Trečias buvo E.Čebanauskas. Bendroje įskaitoje, po trijų etapų, šiuo metu lyderiauja Gustas Galeckas, kuris surinkęs 63,5 taško.

7-8 klasių grupėje 1×1 krepšinio turnyre triumfavo L.Martišius, kuris iškovojo visas pergales. Antroje vietoje buvo Andrius Tamkvaitis, trečias – Ugnius Beikauskas. Baudų metimo konkursas sėkmingiausiai susiklostė D.Randakevičiui. 8 iš 10 jo metimų pasiekė tikslą. Na, o tritaškių sektoriuje snaiperio savybes geriausiai atskleidė U.Beikauskas, surinkęs 6 taškus iš 11 galimų. Žvelgiant į bendrus geriausio šio amžiaus grupės krepšininko rezultatus, U.Beikauskas šiuo metu lyderiauja. Jo sąskaitoje 76,5 taško.

Džiugu pažymėti, kad į šio individualių krepšinio įgūdžių čempionato batalijas įsilieja ir vis daugiau merginų. Šiame etape jų dalyvavo septynios. 1×1 krepšinio turnyrą laimėjo nuo trečio etapo į šias varžybas įsiliejusi, visas dvikovas laimėjusi A.Alaunytė. Antroje pozicijoje buvo V.Vasiliauskaitė, trečia vieta atiteko K.Bieliauskaitei. Konkursinę baudų metimo rungtį laimėjo taipogi A.Alaunytė, na  o tritaškių erdvėje geriausia buvo K.Naujokaitytė. Geriausiųjų krepšininkių sąrašo viršuje šiuo metu yra 61 tašką surinkusi E.Onusaitytė.

Sausio 30-ąją krepšinio kamuoliu bumbsėjo 9-12 klasių moksleiviai. Jaunesniųjų (9-10 kl.) grupėje turnyre susikovė 11 krepšininkų. Pirmąją vietą iškovojo E.Paliokas finale rezultatu 9:6 įveikęs vis geresnius individualius krepšininko įgūdžius demonstruojantį D.Kubilių. Na, o mažajame turnyro finale kovoje dėl trečios vietos A.Petravičius, po atkaklios kovos, 3:2 įveikė B.Smailį. Pastarasis krepšininkas atsigriebė konkursinėse rungtyse. Jis surinko 9 taškus baudų metimo ir 7 taškus tritaškių konkursuose. B.Smailys šiuo metu lyderiauja ir bendroje įskaitoje (68,5 taško).

Vyriausių krepšininkų grupėje dvi rungtis iš trijų laimėjo D.Šneideris. Jis triumfavo 1×1 krepšinio turnyre ir laimėjo tolimų metimų serijos konkursą. Vieną medalį nugriebė A.Smailys. Jis pataikė 9 baudos metimus iš dešimties galimų. Šioje grupėje po trijų etapų daugiausia taškų šiuo metu surinkęs L.Beliauskas (66,5 taško).