Sporto centro graikų romėnų imtynininkai iškovojo 6 medalius

Sausio 20-ąją Suvalkijos sostinėje Marijampolėje vyko atviras imtynių turnyras „Mero taurei“ laimėti. Jame startavo per 120 imtynininkų iš ganėtinai įvairių Lietuvos miestų. Be šeimininkų marijampoliečių, turnyre dalyvavo Klaipėdos, Šiaulių rajono, Tauragės, Jurbarko, Vilkaviškio, Vilniaus, Kupiškio sportininkai. Varžybose dalyvavo ir labai solidžią trenerio patirtį turinčio Kazlų Rūdos sporto centro graikų romėnų imtynių specialisto Arūno Sereikos treniruojami 9 graikų romėnų imtynininkai. Turnyras kazlųrūdiečiams susiklostė puikiai – iškovoti 6 medaliai.

Vaikų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 47 kg, antrąją vietą iškovojo A.Poderys. Tokios paties prabos medaliu jaunučių amžiaus grupėje pasidabino L.Apanavičius (svorio kat. iki 42 kg).

Dar keturi sporto centro graikų romėnų imtynininkai iškovojo trečiąsias vietas. Vaikų amžiaus grupėje trečiąsias vietas iškovojo D.Petkevičius (svorio kat. iki 52 kg), B.Arminas (svorio kat. iki 65 kg) bei gerokai daugiau kovų turėjęs lyginant su komandos draugais ir pasiekęs gražių pergalių J.Binkauskas (svorio kat. iki 35 kg). Jaunučių amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 42 kg trečiąją vietą iškovojo I.Lenkaitis. Kazlų Rūdos sporto centro graikų romėnų imtynininkų būrys galėjo būti ir dar gausesnis, tačiau minėtame turnyre nebuvo numatyta „tinkamų“ svorio kategorijų, todėl kitiems sporto centro sportininkams teko apsišarvuoti kantrybe ir palaukti startų artimiausiose kitose varžybose.