Kazlų Rūdos savivaldybės moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionato trečiojo turo aidai

Paskutinė sausio savaitė sporto centre paženklinta jau įsibėgėjusiu Kazlų Rūdos savivaldybės moksleivių individualių krepšinio įgūdžių čempionatu. Dvi dienas sporto centro salėje vyko šio čempionato trečiojo turo individualios akistatos (iš viso planuojamas 6 etapų sezonas – aut.past.). Priminsime, kad jų turinį sudaro 1×1 krepšinio turnyras, jauniausiems moksleiviams metimo iš po krepšio bei baudų metimo konkursai, na o kiek vyresni krepšininkai šalia minėto turnyro jėgas išbando baudų metimo bei tritaškių konkursinėse rungtyse.

Pirmadienį sporto centro salėje į krepšinio batalijų lauką įsisuko skirtingose 1-6 klasių moksleiviai. 1-2 klasių grupėje mažieji krepšininkai, kurie tik mokosi šios sporto šakos pradmenų, pagal pajėgumą 1×1 turnyre buvo suskirstyti į dvi grupes.

Vienoje iš jų pirmąją vietą iškovojo Povilas Lukoševičius, laimėjęs visas rungtynes. Antra pozicija atiteko visiškai neseniai pradėjusiai lankyti kvalifikuotų sporto centro krepšinio specialistų vedamas treniruotes Faustai, na o prizinį trejetuką užbaigė Motiejus Stankevičius.

Kitoje grupėje individualioje įskaitoje sėkmingiausiai pasirodė ir pirmąją vietą iškovojo Matas, antrąją vietą užėmė Adamas, na ir trečioji pozicija atiteko Dominykui.

Metimų į krepšį rungtyse taikliausia ranka pasižymėjo metimo iš po krepšio konkursą laimėjęs Motiejus Stankevičius, na o baudų metimo zonoje tiksliausiai į krepšį metimus atliko Matas.

5-6 klasių grupėje 1×1 krepšinio turnyre triumfavo visus varžovus įveikęs Lukas Martišius. Antrąją vietą iškovojo nepabūgęs vyresnių varžovų iššūkio Justas Žūkas, na o trečią vietą užėmė atkakliai kovojusi mergina Austėja Alaunytė.

Konkursinė rungtis, baudų metimai, geriausiai susiklostė Justui Žūkui. 7 iš 10 jo mestų metimų pasiekė tikslą. Na, o tritaškių konkurse nugalėtoju tapo, po atkaklios kovos, Lukas Martišius.

Ketvirtadienio popietę krepšinio kamuoliai bumbsėjo rungiantis 7-12 klasių moksleiviams. 7-8 klasių grupėje dėl etapo nugalėtojo titulo 1×1 krepšinio turnyre kovojo 7 krepšininkai. Geriausiai jame pasirodė pirmąją vietą iškovojęs Benjaminas Smailys, finalinėje dvikovoje pranokęs  Nidą Žitkų. Trečioji vieta atiteko mažąjį finalą laimėjusiam Ervinui Paliokui, kuris paskutinėse turnyro rungtynėse varžovą Rojų Rėklaitį apšaudė tritaškiais ir laimėjo dvikovą rezultatu 11:6.

Baudų metimų sektoriuje visus varžovus šioje amžiaus grupėje už nugaros paliko ir rungtį laimėjo Orestas Kučinskas, pademonstravęs stabilų metimą ir trijų metimų serijoje pataikęs po 7 metimus iš 10 galimų. Na o tritaškių sektoriuje triumfavo 7 taškus surinkęs Nidas Žitkus (buvo atliekama 10 metimų iš trijų taškų zonos, – aut.past.).

Vyriausių moksleivių grupėje susirėmė 6 krepšininkai. 1×1 turnyras ir vėl geriausiai susiklostė kol kas nenugalimam šioje amžiaus grupėje krepšininkui Aleksandrui Šneideriui, kuris finalinėje akistatoje įveikė Dovydą Šneiderį. Trečioji pozicija atiteko Artūrui Smailiui, mažajame finale tik po itin atkaklios kovos, po papildomų baudos metimų, įveikusiam Arną Sprainaitį.

Geriausias baudų metikas šiame etape buvo Arnas Sprainaitis, pataikęs 8 baudos metimus iš 10 galimų. Na, o snaiperio savybes geriausiai pademonstravo 7 taškus surinkęs Marius Jurevičius.