Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų moksleivių individualių krepšinio įgūdžių antrojo etapo aidai

Kiek daugiau nei prieš savaitę sporto centre apsisuko Kazlų Rūdos savivaldybės 5-12 klasių moksleivių individualių krepšinio įgūdžių antrojo etapo kovos. Pažymėtina, kad jose jau turime beveik 40 moksleivių, kurių didžioji dalis lanko sporto centro krepšinio treniruotes. Antruosius metus skaičiuojančiame gana pasiteisinusiame projekte, kaip visuomet buvo varžomąsi 1×1 krepšinio turnyre, baudų ir tritaškių metimų konkursuose. Pagal užimtas pozicijas rungtyse, jo dalyviams skiriami taškai. Iš viso planuojama vykdyti 6 etapus. Tokiu būdu jau kitų metų pavasarį sužinosime pajėgiausius Kazlų Rūdos savivaldybės krepšininkus 5-6, 7-8, 9-10, 11-12 klasių grupėse.

Na, o antrasis etapas jauniausiųjų, 5-6 klasių grupėje, 1×1 krepšinio turnyre susiklostė Justui Žūkui, iškovojusiam pirmąją vietą. Antroji pozicija atiteko Titui Žūkui, trečias buvo Gustas Galeckas. Baudų metimo konkursą laimėjo Emilis Čebanauskas, na o snaiperių rungtyje geriausiai pasirodė Vytautas Adomavičius.

7-8 klasių grupėje 1×1 krepšinio turnyriuke triumfavo Domas Randakevičius, serijoje iki 3 pergalių, po atkaklių kovų, įveikęs Ugnių Beikauską. Pastarasis krepšininkas buvo antras. Jis atsigavo metimų konkursuose. U.Beikauskas, laimėjęs baudos ir tritaškių metimų rungtis, surinko visus 20 taškų ir taip gerokai pagerino asmenines turnyrinės lentelės pozicijas.

9-10 klasių fronte dvi rungtis iš trijų galimų laimėjo Ervinas Paliokas. Jis geriausiasi pasirodė baudų metimo sektoriuje bei tapo nugalėtoju 1×1 krepšinio turnyre. Pastarajame antroji vieta atiteko Nidui Žitkui, trečioje pozicijoje liko Benjaminas Smailys. Itin atkakliai šioje grupėje vyko tritaškių konkursas. Ne kartą metimus teko kartoti į pirmą vietą rungtyje nusitaikiusiems Matui Aksionui ir Vakariui Blekaičiui. Po eilės pakartotinių metimų, šį konkursėlį laimėjo M.Aksionas.

11-12 klasių grupėje antrame etape visur karaliavo Arnas Sprainaitis, laimėjęs visas tris rungtis ir susižėręs maksimalų taškų skaičių. 1×1 krepšinio turnyre antrąją vietą iškovojo Laurynas Beliauskas, trečias šįkart buvo Kristupas Vyšniauskas.

Merginų grupėje dvi iš trijų rungtis laimėjo Vakarė Vasiliauskaitė. Ji pirma buvo 1×1 krepšinio turnyre, kazlųrūdietei geriausiai susiklostė ir tritaškių konkursas. Na, o baudų metimų konkursėlį laimėjo Fausta Valinskytė.