Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės čempionais futbole tapo Marijampolės „Niekur nežaidę“

Praėjusį šeštadienį finišavo vasaros sporto turnyrų maratonas. Ne tik dėl garbės bei orumo, bet ir dėl Kazlų Rūdos savivaldybės įsteigtų prizų tądien nuo pat ankstaus ryto varžėsi tinklinio, krepšinio bei futbolo komandos. Baigiamajame futbolo turnyrų etape 7×7 formato futbolo aikštėse susikovė septynios komandos. Be Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“, „Čilas“ grūmėsi Marijampolės “Niekur nežaidę“ ir „Šešupė“, Alytaus rajono „Simnas“, Kybartų „Jaunystė“ ir INTER komandos. Finalinis etapas išties buvo vertas savo vardo. Čia netrūko nei aistrų, emocijų, nei atkaklių kovų, iki pat paskutinių rungtynių nebuvo aiškus galutinis bent jau pirmo penketuko komandų išsidėstymas. Įsismarkavusioms emocijoms slopinti ne visada užtekdavo ir geltonų kortelių, teisėjams pora kartų teko ištraukti ir raudoną kortelę.

Turnyras vyko rato sistema, nebuvo anei vienos komandos, kurios nepatirtų bent kartą pralaimėjimo. Kovų atkaklumą rodo dar ir tai, kad Kazlų Rūdos etape vykusiame turnyre nugalėtojams ir prizininkams išaiškinti prireikė skaičiuoti ir tarpusavio sužaistų rungtynių rezultatus. Tokia taškų sumaištis susiklostė tuomet, kai paskutines lemiamas šio sezono rungtynes žaidė dvi Marijampolės komandos, „Šešupė“ ir „Niekur nežaidę“. Šios akistatos kaina buvo didžiulė. Tai nulėmė ir galutinę komandų rikiuotę turnyre ir jų išsidėstymą skaičiuojant visų turnyrų rezultatus. Štai tokią hamletišką dėlionę išsprendė sau naudinga linkme „Niekur nežaidę“ futbolininkai, kurie jau nuo pat pirmų dvikovos minučių kibo į atlapus du kartus pastaraisiais metais laimėjusiems Kazlų Rūdos savivaldybės Taurę „Šešupės“ futbolininkams. „Niekur nežaidę“ greitai pasiekė savo. Jau pirmomis minutėmis jie sugebėjo pasiųsti kamuolį į „Šešupės“ vartus ir išsiveržti į priekį 1:0. Netrukus „Niekur nežaidę“ pasižymėjo dar du kartus ir nokautuodami varžovus 3:0 , tapo ne tik Kazlų Rūdos šventės turnyro nugalėtojais, bet ir kėlė į viršų 2023 m. Kazlų Rūdos savivaldybės Taurę. Marijampolės minėta komanda to paties miesto „Šešupę“ galutinėje įskaitoje aplenkė vienu tašku. Kaip jau supratote, „Šešupės“ futbolininkai tiek turnyre, tiek bendroje įskaitoje iškovojo antrąją vietą, na o ne mažiau konkurencinga INTER komanda tiek turnyre, tiek skaičiuojant bendruosius rezultatus iškovojo trečiąją vietą. Komandas nugalėtojas bei prizininkes apdovanojo Kazlų Rūdos savivaldybės vicemerės Edita Lukoševičienė, Virginija Mitrikevičienė bei sporto centro direktorė Sandra Kilikevičienė.

Šiame sezone dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės visų turnyrų metu iš viso kovojo 12 futbolo komandų. Galutinė turnyrinė rikiuotė išsidėstė taip:

 

 1. Marijampolės „Niekur nežaidę“ – 29 taškai
 2. Marijampolės „Šešupė“ – 28 taškai
 3. INTER – 19,5 taško
 4. Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ – 16 taškų
 5. Alytaus r. „Simnas“ – 10 taškų
 6. Kybartų „Jaunystė“ – 7 taškai
 7. Marijampolės r. „Liūtai“ – 6,5 taško
 8. „Antanavas“ – 4 taškai
 9. ČILAS – 2 taškai
 10. Kauno „TaurasSonics“ – 1,5 taško
 11. Kauno „Nadruvis“ – 1,5 taško
 12. „Balbieriškis“ – 0 taškų

 

Kazlų Rūdos šventės 2023 futbolo turnyro protokolas