Kazlų Rūdos sporto centro imtynininkas triumfavo Lietuvos graikų romėnų imtynių U-11 čempionate

Gegužės 20-ąją puikiais rezultatais nudžiugino ilgametę trenerio patirtį turinčio sporto centro graikų romėnų imtynių specialisto Arūno Sereikos sportininkai. Tądien sporto centro imtynininkai keliavo į Kupiškį, kuriame vyko Lietuvos graikų romėnų imtynių U-11 čempionatas. Kazlų Rūdos sportininkai grįžo su dviem apdovanojimais – iškovota pirmoji ir trečia vietos.

Svorio kategorijoje iki 58 kg čempionu tapo M.Petkevičius. Pasak kalbinto trenerio, kazlųrūdietis turėjo tris akistatas. Finalinę kovą M.Petkevičius laimėjo aiškia taškų persvara anksčiau laiko. Bronzos medaliuku pasidabino dar vienas kazlųrūdietis, tai A.Poderys. Jis svorio kategorijoje iki 44 kg turėjo keturias dvikovas. Nusileidęs pusfinalyje varžovui, sporto centro graikų romėnų imtynininkas laimėjo paguodos kovą ir dvikovą dėl trečios pozicijos. Garbingai šiame čempionate pasirodė ir kiti sporto centro imtynininkai. Varžybose taip kortos sukrito, kad mažesnėse svorio kategorijose kazlųrūdiečiai kovojo su vilniečiais. Trenerio teigimu, nepaisydamas varžovų autoritetų gerai varžybose pasirodė svorio kategorijoje iki 35 kg J.Binkauskas, svarbios varžybinės patirties įgijo K.Stanislovaitis, R.Eidukevičius, L.Stanislovaitis. Pastariesiems imtynininkams tai buvo debiutinės varžybos. Garbingai su klaipėdiečiu kovojo ir D.Švilpa.

Apskritai šiame čempionate dalyvavo beveik 150 graikų romėnų imtynininkų iš įvairių šalies regionų. Tai gilias tradicijas turintis Visaginas, Vilnius, Kupiškis, Kaunas, Anykščiai, Panevėžys, Klaipėda, Šiauliai, Marijampolė bei Vilkaviškis. Kazlų Rūdos sporto centro graikų romėnų imtynininkų komanda išties turi kuo džiaugtis bei didžiuotis. Tai rodo ir tas faktas, kad pavyzdžiui, ne visi miestai iškovojo apdovanojimus. Be laimikio šiame čempionate liko šios amžiaus grupės laikinosios sostinės sportininkai…