Marijampolės apskrities atvirame lengvosios atletikos čempionate sporto centro lengvaatletė iškovojo antrąją vietą

Gegužės 19 ir 20 dienomis Marijampolėje vyko atviras apskrities vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos čempionatas. Kaip jau įprasta, šiame čempionate dalyviai plūdo ne tik iš Suvalkijos regiono. Bėgimų, šuolių ir kai kurių metimų rungtyse jėgas išmėgino lengvaatlečiai iš Kauno, Alytaus, Elektrėnų, Jurbarko, Prienų, Šakių, Kaišiadorių, Druskininkų. Varžybose dalyvavo ir V.Kazlausko treniruojami Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatlečiai.

Geriausiai šiose varžybose Kazlų Rūdos lengvaatlečių gretose pasirodė šuolininkė į tolį Gustė Matusevičiūtė, kuri dar pirmuoju mėginimu 2010-2011 m.g. mergaičių amžiaus grupėje nušoko 4,27 m ir iškovojo antrąją vietą. Šių varžybų lyderei M.Keblaitytei ji nusileido 32 cm. Marijampolės sportininkės rezultatas buvo 4,59 m. Į stipriausiųjų aštuntuką ir galimybę varžytis finale, išsikovojant teisę atlikti papildomus tris bandymus buvo patekusi ir U.Lukavičiūtė. Jos rezultatas – 3,74 m. Prie pat finalinio aštuntuko slenksčio buvo atsidūrusi ir dar viena kazlųrūdietė – R.Stanaitytė. Ji nušoko 3,64 m. Šioje rungtyje varžėsi iš viso 23 šuolininkės į tolį.

Sporto centro lengvaatletei G.Matusevičiūtei labai nedaug pritrūko iki finalinio šešetuko 60 m bėgimo rungtyje. Ji šį nuotolį įveikė per 9,25 sek ir galutinėje įskaitoje užėmė aštuntąją vietą. Šioje rungtyje, kaip įprasta buvo išties nemenkas dalyvių būrys. Jų užfiksuota per 40. Sporto centro komandoje trumpų nuotolių bėgime startavo ir I.Zakarevičiūtė. Jos užfiksuotas laikas – 12,08 sek.

Antrąją varžybų dieną, gegužės 20-ąją į startus stojo jaunučių ir jaunių amžiaus grupės sportininkai. Jaunučių amžiaus grupėje (2008-2009 m.g.) sporto centrui tądien atstovavo Rusnė Matukynaitė ir Jokūbas Kudrevičius. Abu sporto centro lengvaatlečiai startavo 100 m bėgime. Prie pat finalinio šešetuko buvo J.Kudrevičius. Minėtą atstumą įveikęs per 13,80 sek jis galutinėje įskaitoje buvo septintas. Paminėtina ir tai, kad dar viena jau buvusi Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatletė, šiuo metu besitreniruojanti Marijampolėje V.Pliskaitytė jaunučių amžiaus grupėje 400 m bėgime iškovojo trečiąją vietą. Jos rezultatas 1:06,74 sek.