Kazlų Rūdos šventė‘ 2021. Kazlų Rūdos savivaldybės Taurė – „ABC“ tinklinio komandos rankose

Baigiamosios kovos, vykusios šeštadienį K.Griniaus gimnazijos sporto aikštyno tinklinio sektoriuje taip pat įvardino savus čempionus. Kaip ir 3×3 krepšinio turnyre, tinklinio erdvėje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės susikovė taipogi šešios komandos. Tinklinis buvo ta sporto šaka, kuri vasaros sporto švenčių metu Kazlų Rūdos savivaldybėje buvo žaidžiamas dažniausiai. Taškų rinkimo vajus dėl pagrindinio šių metų trofėjaus „užsisuko“ dar liepos mėnesį Antanave. Toliau komandos varžėsi Jankuose, Plutiškėse, na o paskutinė stotelė, prieš baigiamąjį turnyrą Kazlų Rūdoje buvo Jūrės miestelis. Iš viso šiame sezone pradedant 2×2, baigiant 6×6 formato tinklinio sektoriuje sudalyvavo 19 komandų.

Kazlų Rūdoje tradiciškai vyko 4×4 tinklinio formato turnyras. Baigiamasis etapas sėkmingiausiai susiklostė „Jamaikos“ tinklininkams, kurie paguldė varžovus grupės varžybose, po to pusfinalyje, finalinėje akistatoje po atkaklios kovos rezultatu 2:0 palaužė tik šiame etape pasirodžiusią „Ark Ace“ ketveriukę. Įdomumo dėlei, pažymėsime, kad antrajame sete komandos gerokai perkopė per 20 taškų ribą (nors finaluose setas buvo žaidžiamas iki 15 taškų, – aut.past.), kol turnyro nugalėtojai sugebėjo įgyti poros taškų persvarą. Trečioji vieta turnyre teko „ABC“ tinklininkams, kurie mažajame finale įveikė „Aitvarą“.

Priminsime, kad bendroje įskaitoje kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės, baigiamajame etape maksimaliai „uždirbamų“ taškų fondas buvo dvigubinamas, t.y. pirmąją vietą turnyre iškovojusi komanda gavo 12 taškų, antrąją – 10 taškų, trečiąją – 8 taškus ir t.t.

Taigi, absoliučiais šio sezono nugalėtojais tapo „ABC“ tinklininkai, kurie šį trofėjų buvo užsitikrinę dar prieš baigiamąjį turnyrą. Bendras minėtos komandos taškų fondas po finalinio etapo sudarė net 31 tašką. Antroji vieta atiteko 18 taškų surinkusiems „Jamaikos“ tinklininkams, na o prizinį trejetuką užbaigė „Ark Ace“ ekipa. Kaip ir krepšinio turnyro absoliutiems nugalėtojams, taip ir tinklinio čempionams šalia kitų apdovanojimų buvo įteikti ir antruosius metus remiančio šį sporto projektą Kazlų Rūdos TECHaso įtaisyti specialūs prizai. Na, o galutinė šio sezono tinklinio komandų rikiuotė yra tokia:

 

1.ABC – 31 taškas

2.Jamaika – 18 taškų

3.Ark Ace – 10 taškų

4.Du su puse vyro – 7 taškai

5.Aitvaras – 6 taškai

6.Ežerėlis – 5 taškai

7.Dvi su puse moters – 5 taškai

8.Kauno medikas „Senjorai“ – 5 taškai

9.Tabu – 4 taškai

10.Vilkaviškis – 4 taškai

11.Mėgėjai – 4 taškai

12.Todžė – 3 taškai

13.Turbo vafliai – 3 taškai

14.G6 – 3 taškai

15.Ką žinau‘1 – 3 taškai

16.Jankai – 1,5 taško

17.Antanavas – 1,5 taško

18.Ką žinau‘2 – 1,5 taško

19.Dvigubas A – 1,5 taško