„Kėdainių sporto centro Taurės“ turnyre Kazlų Rūdos SC „Ataka“ iškovojo trečiąją vietą

Kazlų Rūdos SC „Atakos“ krepšininkai baigė ikisezoninių rungtynių ciklą rengiantis šių metų RKL „A“ lygos krepšinio pirmenybėms. T.Bietkio treniruojama komanda startuos jau ateinantį šeštadienį, spalio 22 d., išvykoje. Atakiečiai sezoną pradės dvikova su Kauno „Žalgirio-3“ ekipa. Rungtynės numatytos 13.30.

Na, o gana aktyvų pasirengimo maratoną minėtam čempionatui Kazlų Rūdos komandos krepšininkai baigė dalyvaudami keturių komandų krepšinio turnyre Kėdainiuose, kuriuose mėgino pakovoti dėl „Kėdainių sporto centro Taurės“. Be pakviestų į turnyrą Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkų, jame dalyvavo ir būsimi „A“ lygos varžovai, jo šeimininkai Kėdainių SC „Ateities“ ekipa, Raseinių „Raseiniai“ ir Kauno rajono „Omega“. Penktadienio vakarą vykusiame pusfinalyje atakiečiai tik rungtynių pabaigoje kelių taškų skirtumu nusileido šio turnyro šeimininkams. Akistata baigėsi rezultatu 77:82.

Šeštadienio popietę per penkerias dienas jau ketvirtąsias rungtynes žaisdami SC „Atakos“ krepšininkai su kaupu atsigriebė akistatoje dėl trečios vietos su Raseinių „Raseiniais“. Priminsime, kad praėjusiame sezone šiai ekipai Kazlų Rūdos komanda buvo nusileidusi abu kartus. Šeštadienį T.Bietkio treniruojama komanda pademonstravo varžovams puolamosios tolimosios artilerijos potencialą visu gražumu. Jau pirmomis rungtynių minutėmis atakiečiai švystelėjo į varžovų krepšį penkis iš eilės tolimus metimus. Pataikė net keturi aikštėje startinėje sudėtyje buvę krepšininkai – I.Dirda, J.Davniukas, G.Asačiovas, D.Senda. Atakiečiai iškart įgijo 10 taškų persvarą – 17:7. Ji vėlesnėmis pirmo kėlinuko minutėmis dar labiau ūgtelėjo. Tik kėlinuko pabaigoje Raseinių krepšininkai kiek aptirpdė SC „Atakos“ pranašumą. Pirmas kėlinukas baigėsi rezultatu 30:21.

Antros atkarpos pradžioje tritaškais vėl siautėjo atakiečiai – juos susmeigė U.Nikitinas, M.Makauskas ir T.Bietkio komandos persvara tapo 36:21. Sužaidus vos pusantro kėlinuko, po E.Barkaus pelnytų taškų, SC „Ataka“ varžovus jau buvo pasiuntusi ir į nogdauną – švieslentėje žybsėjo 49:25. Pirmąją rungtynių pusę Kazlų Rūdos komandos krepšininkai laimėjo rezultatu 57:31. Po pirmos rungtynių dalies atakiečiai į varžovų krepšį buvo pataikę iš 18 mėginimų net 12 tritaškių (66,6 proc).

Lemtingesnių viražų, nuosmukių Kazlų Rūdos komandos žaidime neįvyko ir antroje dvikovos pusėje. Trečio ketvirčio viduryje atakiečių pranašumas buvo priartėjęs ir prie 30 taškų ribos – 66:38. Po trijų kėlinukų Kazlų Rūdos komanda pirmavo 78:53. Paskutinio ketvirčio metu raseiniškiai kiek aptirpdė Kazlų Rūdos komandos pranašumą, tačiau rungtynėse užtikrintą pergalę šventė Kazlų Rūdos SC „Ataka“, turnyre iškovodama trečiąją vietą. Naudingiausiu krepšininku jame buvo pripažintas Mantas Gelčius.