Pirmąją sezono pusę Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda-Švyturys“ baigė pergalingai

KAFF III lygos futbolo pirmenybėse dalyvaujantiems Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda-Švyturys“ futbolininkams sezonas įpusėjo. Sekmadienio popietę D.Gabuževičiaus treniruojama komanda įveikusi Kauno „Nadruvį“ iškovojo antrąją pergalę. Pergalei pasiekti kazlųrūdiečiams užteko dar pirmame kėlinyje įmuštų poros greitų įvarčių. Rungtynės taip ir baigėsi – 2:0 (2:0). Kazlų Rūdos komandoje pasižymėjo Deividas Plečkaitis ir Daumantas Kriaučiūnas.

„Kazlų Rūda-Švyturys“ šiame mače dominavo visų rungtynių metu. Pirmas aštresnis epizodas prie svečių komandos vartų buvo užfiksuotas jau 3-ąją rungtynių minutę, kuomet baudos aikštėje gavęs kamuolį D.Kriaučiūnas mėgino siųsti jį į Kauno komandos vartų plotą. Deja, smūgis gavosi ne itin stiprus ir vartininkas kamuolį sukrapštė.

Grėsmingesnė atakos banga „užsisuko“  vos po trijų minučių. Tuomet dešiniu kraštu su kamuoliu veržęsis D.Kriaučiūnas skersavo kamuolį į baudos aikštę ir joje buvęs A.Blaškevičius pamėgino adresuoti jį į vartus. Kamuolys skriejo M.Daniūnui į rankas.

Pamatus siekti pergalei 10-ąją minutę padėjo D.Plečkaitis. Jis buvo baudos aikštėje pargriautas ir skirtas 11 m baudinys. „Kazlų Rūda-Švyturys“ futbolininkas jį realizavo ir išvedė savo komandą į priekį 1:0. Aikštės šeimininkai nenurimo ir jau po trijų minučių Kauno vienuolikei mušė dar vieną įvartį. Po kampinio, keliamo prie „Nadruvio“ vartų, vartininkui nesėkmingai gaudant kamuolį, situacija pasinaudojo čia pat buvęs D.Kriaučiūnas, kuris pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir padvigubino aikštės šeimininkų persvarą – 2:0.

Kazlų Rūdos komanda ir toliau daugiau lankėsi varžovų aikštės pusėje, „suko“ kamuolį ieškodami galimybių rezultatyviai užbaigti atakas. Aikštės šeimininkų vartininkui D.Besarabovui veiklos iš esmės nebuvo.

„Kazlų Rūda-Švyturys“ iki pirmo kėlinio pabaigos sukūrė keletą aštresnių momentų. Antroje pirmo kėlinio pusėje, 28-ąją minutę iš baudos aikštės prieigų gana klastingą smūgį atliko A.Blaškevičius. Besisukantis kamuolys nusileido čia pat už Kauno komandos vartų skersinio ir suspurdėjo išorinėje tinklo dalyje. Besibaigiant kėliniui puikų siuntinuką baudos aikštėje gavo A.Blaškevičius iš dešiniame krašte su kamuoliu kūrusio R.Gruzdžio. Paliktas akimirkai be priežiūros kazlųrūdietis mėgino „tvarkytis“ kamuolį, tačiau užtruko keletą akimirkų ir išvystyti stipraus smūgio nepavyko. Paskutinę pirmo kėlinio minutę apie save priminė T.Raštutis, kuris, po A.Blaškevičiaus perdavimo, vienu lietimu mostelėjo į kamuolį, tačiau šis skriejo virš skersinio.

Didesnių posūkių rungtynėse neįvyko ir antroje jų pusėje. Kazlų Rūdos komandos futbolininkai toliau kontroliavo padėtį, daugiau valdė kamuolį, varžovams nepaliekant beveik jokių šansų susikurti pavojingesnių atakų. Ko gero vienintelis epizodas iš „Nadruvio“ komandos pusės buvo užfiksuotas jau beveik kėlinio viduryje, kuomet prie baudos aikštėn siųsto kamuolio į lenktynes pasileido „Nadruvio“ futbolininkas ir aikštės šeimininkų vartininkas D.Besarabovas. Paskutinę akimirką kamuolį kazlųrūdietis išmušė ir pavojingo epizodo išvengta. „Kazlų Rūda-Švyturys“ šioje rungtynių dalyje buvo sukūręs vėl keletą įstabesnių epizodų, tačiau tai nesibaigė įvarčiu į Kauno komandos vartus. Aikštės šeimininkai pernelyg neliūdėjo, nes viso mačo metu turėjo gana saugią persvarą, kurią išlaikė iki dvikovos pabaigos ir į tarpsezonio pertrauką keliauja su antru tritaškiu kišenėje.