Moksleivių futbolo lygoje antro rato kovas pradėjo sporto centro U-17 komanda

Praėjusią savaitę Kazlų Rūdos sporto centro jaunimo futbolo komandai prasidėjo U-17 Moksleivių futbolo lygos pirmenybių antrojo rato kovos. Dariaus Gabuževičiaus treniruojama ekipa viešėjo Druskininkuose, kuriuose jėgas išmėgino su aikštės šeimininkų vienuolike. Po permainingų ir rezultatyvių rungtynių, kazlųrūdiečiai rezultatu 5:3 (3:2) iškovojo pergalę. 4 įvarčius varžovams atseikėjo Rimantas Gruzdys, vieną pridėjo Augustas Blaškevičius.

Pasišaudymas įvarčiais prasidėjo dar 10-ąją rungtynių minutę. Pirmi į priekį išsiveržė Kazlų Rūdos komandos futbolininkai. Džiaugsmas truko neilgai, nes į Kazlų Rūdos komandos vartus buvo skirtas 11 m baudinys. Druskininkiečiai rezultatą ne tik išlygino, bet netrukus, skyrus ties 16 m baudos aikštelės atžyma baudos smūgį, varžovai išsiveržė priekin 1:2. Kazlų Rūdos SC komandos tai neišmušė iš vėžių ir dar nesibaigus pirmai dvikovos pusei D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai spėjo pora kartų pasiųsti kamuolį į Druskininkų vartų tinklą – 3:2.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštės šeimininkams rezultatą vėl pavyko išlyginti, tačiau čia pat kazlųrūdiečiai varžovus spaudė ir pasiekė savo. Iki rungtynių pabaigos Kazlų Rūdos jaunimas realizavo pora progų, įgijo dviejų įvarčių skirtumą ir laimėdami rungtynes 5:3 brūkštelėjo į turnyrinę lentelę tritaškį.

Sekančias rungtynes Kazlų Rūdos komanda žais jau šį ketvirtadienį, gegužės 19 d. Varžovas – Kybartų „Jaunystė“. Rungtynės numatytos 18.00.