Sporto centro lengvaatlečiai sėkmingai startavo atvirame Marijampolės apskrities lengvosios atletikos čempionate

Gegužės 12-13 dienomis Marijampolėje vyko atviras apskrities vaikų, jaunučių ir jaunių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame į medalių medžioklės plotus leidosi ir Kazlų Rūdos sporto centro lengvosios atletikos specialistų Valdo Kazlausko ir Almos Urbštienės treniruojami lengvaatlečiai. Dvi dienas vykusiose varžybose startavo kiek daugiau nei dešimt sporto centro lengvaatlečių. Konkurencijos būta išties nemenkos. Be Marijampolės apskrities savivaldybių lengvaatlečių, į Suvalkijos sostinę sugužėjo sportininkai iš Jurbarko, Kauno, Alytaus, Prienų, Raseinių, Šakių, Trakų, Palangos, Klaipėdos.

Ketvirtadienį, gegužės 12-ąją, prie startų stojo vaikų amžiaus grupės lengvaatlečiai. 2009-2010 m.g. amžiaus grupėje antrąją vietą 60 m bėgime iškovojo V.Kazlausko ugdoma U.Ivancovaitė. Rungtyje, kurioje startavo daugiau nei 40 moksleivių, ji nusileido tik A.Skujytės treniruojamai S.Lantuchaitei. Pastaroji sprinterė finale 60 m atstumą įveikė per 8,36 sek. Perspektyvios, Kazlų Rūdos sporto centro trumpų nuotolių bėgikės U.Ivancovaitės rezultatas – 8,90 sek.

Į pirmąjį šios rungties dešimtuką pateko ir A.Urbštienės treniruojama D.Kilinskaitė. Puikiai 60 m barjerinio bėgimo rungtyje pasirodė minėtos trenerės ugdoma plutiškietė Danielė Stankevičiūtė, kuri laimėjo šią rungtį ir iškovojo pirmąją vietą. Artimiausią varžovę lenkdama daugiau nei 0,5 sekundės ji finišo liniją kirto po 11,49 sek. Dar vienu medaliu pasidabino Urtė Ivancovaitė. Šuolio į tolį sektoriuje gerindama asmeninius rezultatus, ji liuogtelėjo 4,41 m ir iškovojo trečiąją vietą. Aukščiau esančios varžovės nušoko 4,52 m.

Sekančią dieną, gegužės 13-ąją, varžėsi jaunučiai ir jauniai. Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatlečiams tai buvo taipogi ne tuščia diena. Sėkmingai startas specifinės greičio ištvermės reikalaujančiame 400 m bėgime susiklostė V.Kazlausko treniruojamai V.Pliskaitytei. Jaunučių grupėje (2007-2008 m.g.) startavusi sportininkė iškovojo trečiąją vietą. 400 m atstumą ji įveikė per 1 min 14,28 sek.