Moksleivių futbolo lygoje prie starto linijos stojo Kazlų Rūdos sporto centro U-17 futbolo komanda

Prieš keletą dienų, antradienį, prie starto linijos Lietuvos moksleivių futbolo lygoje stojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojama Kazlų Rūdos sporto centro U-17 jaunimo futbolo komanda. Rugsėjo 21-sios popietę pirmose šios lygos rungtynėse kazlųrūdiečiai susikibo su Prienų „Prienų“ vienuolike. Aikštės šeimininkai dar pirmame kėlinyje išsiveržė į priekį, kuomet po kamuolio perdavimo kone per visą aikštę, už varžovų gynėjų su juo atsidūręs Augustas Blaškevičius pasiuntė kamuolį į prieniškių komandos vartus, išvesdamas aikštės šeimininkus priekin 1:0.

Toliau „įvarčiais nelijo“, tačiau minimalios persvaros Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkams pergalei pasiekti neužteko. Pergalė iš aikštės šeimininkų rankų išslydo jau paskutinėmis rungtynių sekundėmis, kuomet, po keliamo kampinio prie sporto centro komandos vartų, Prienų futbolininkai pasinaudojo situacija, kad baudos aikštėje buvo chaosas  ir kyštelėjęs koją vienas iš varžovų nukreipė kamuolį į K.Vyšniausko ginamus vartus – 1:1. Netrukus nuaidėjo aikštės teisėjo švilpuko garsas ir abi komandos pasidalino po tašką.

Moksleivių futbolo lygos pirmenybėse D.Gabuževičiaus ugdomos komandos laukia dar keturi varžovai. Kitą savaitę Kazlų Rūdos futbolininkai turėtų keliauti į Kybartus, kuriuose susitiks su „Jaunystės“ vienuolike. Na, o vėliau dar laukia akistatos su Marijampolės „Sūduvos B“, Druskininkų SC ir Trakų KKSC komandomis.