Sporto centro U-11 futbolininkai sėkmingai rungtyniauja Samsung Galaxy Watch Active pirmenybėse

Puikius rezultatus LFF organizuojamose Samsung Galaxy Watch Active „A“ lygos Pietų regiono pirmenybėse demonstruoja Kazlų Rūdos sporto centro U-11 (2011 m.g.) futbolo komanda. Įsibėgėjusiame sezone praėjusią savaitę V.Kirtiklio treniruojami jaunieji kazlųrūdiečiai sužaidė dvejas rungtynes. Antradienį U-11 ekipa viešėjo Dzūkijos sostinėje, kurioje rungtyniavo su šeimininke Alytaus SRC ekipa. Rungtynės V.Kirtiklio ugdomai komandai susiklostė pergalingai.

Dar viena pergalė buvo iškovota ketvirtadienį Kazlų Rūdoje. Merkiant lietui, Kazlų Rūdos sporto centro komanda rungtyniavo su Marijampolės FC futbolininkais. Jau pirmo kėlinio pirmomis minutėmis surengę keletą rezultatyvių atakų, kazlųrūdiečiai susikrovė apčiuopiamą pranašumą, kurį antroje dvikovos pusėje padidino ir laimėjo jau trečias rungtynes iš eilės.

Iki pirmos sezono pusės V.Kirtiklio treniruojamai komandai lieka sužaisti dar trejas rungtynes. Jau ateinančią savaitę į Kazlų Rūdą atvyks FK „Sveikata-Vilkaviškio SM“ ekipa, na  o iki spalio vidurio bus sužaistos rungtynės išvykoje su bendraamžiais iš Druskininkų. Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkams liks pirmojo rato viena akistata su Jonavos „Jonava“. Priminsime, kad Pietų regione varžosi iš viso septynios komandos.

Kazlų Rūdos SC U-11 komanda neapsiriboja vien minėtomis pirmenybėmis. V.Kirtiklio ugdomų futbolininkų laukia ir dar viena fronto linija – moksleivių futbolo lyga. O jame pirmosios akistatos numatytos spalio 2-ąją. Pagal šios lygos organizatorių pateiktą varžybų tvarkaraštį, tądien kazlųrūdiečiai turės tikrą futbolo maratoną. Bus sužaistos trejos rungtynės. Pirmosiose Kazlų Rūdos komanda susirems su Birštono SC. Valandėlę atsikvėpę Sporto centro futbolininkai jėgas išmėgins su Kauno „Naująja karta“, na ir trilogiją užbaigs su Trakų KKSC ekipa.