Pirmose namų rungtynėse „Kazlų Rūda-Švyturys“ nusileido Kėdainių „Nevėžio“ dubleriams

Pirmas namų rungtynes sekmadienio popietę sužaidė įsibėgėjusiose KAFF III lygos futbolo pirmenybėse Kazlų Rūdos sporto centro futbolo trenerio Dariaus Gabuževičiaus treniruojama „Kazlų Rūda-Švyturys“ ekipa. Kazlų Rūdos futbolo komanda šįmet pasipildė keletu sporto centro U-17 futbolininkų. Ne vienam iš jų nauja patirtis, šansas drumsti aukštesnio meistriškumo futbolo vandenis ir tuo pačiu puiki galimybė integruotis į suaugusių futbolą.

Pirmosiose, miesto stadione vykusiose sezono rungtynėse, nugriebti taškų kazlųrūdiškiams nepavyko. Rungtyniauta su Kėdainių „Nevėžio“ dubleriais. Pirmo kėlinio pirmoje pusėje prasileidusiai pora įvarčių aikštės šeimininkų vienuolikei atsitiesti nesisekė, nors tokių galimybių ir turėjo. Galutinis rungtynių rezultatas ir liko 0:2 (0:2).

Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo Kėdainių futbolininkai. Nors svečių vizitai Kazlų Rūdos aikštės pusėje ir buvo dažnesni, tačiau atvirų progų varžovai pasižymėti neturėjo. Ledai pralaužti buvo 11-ąją rungtynių minutę, kuomet vienas iš „Nevėžio B“ futbolininkų baudos aikštėje buvo pargriautas ir skirtas 11 m baudinys. Jį realizavo J.Supronas, išvesdamas Kėdainių vienuolikę priekin 0:1.

Po keletos minučių svečiai persvaros vos nepadvigubino, kuomet iš aikštės gilumos gavęs kamuolį atakos smaigalyje vienas prieš vartus atsidūrė kėdainiškis. Jis mėgino kamuolį nukreipti į D.Besarabovo ginamus vartus, tačiau puikią reakciją pademonstravęs aikštės šeimininkų vartininkas kamuolį atrėmė. Kėdainių futbolininkas dar kartą smūgiavo, D.Besarabovas ir dar kartą šauniai sureagavo, nukreipdamas kamuolį už galinės linijos. Deja, greitai šis epizodas buvo pamirštas, nes po keliamo kampinio prie Kazlų Rūdos komandos vartų, baudos aikštėn atskriejusį kamuolį į vartų tinklą nukreipė Yevhenii Mohil – 0:2.

Po antro įvarčio Kėdainių aktyvumas ilgainiui prigeso ir iniciatyvą po truputį perėmė Kazlų Rūdos komandos futbolininkai. Dar antroje pirmo kėlinio pusėje, atliekant baudos smūgį iš dešinio krašto, į baudos aikštę adresuotą kamuolį smūgiuoti mėgino E.Sadovskis, tačiau kamuolys  į vartų plotą nepataikė. 30-ąją dvikovos minutę gana aštrioje atakuojančioje pozicijoje vieną akimirką su kamuoliu Kėdainių baudos aikštėje atsidūrė T.Leimonas, tačiau užsimoti į kamuolį taip ir nepavyko. Dar daugiau kaitros varžovų baudos aikštėje užfiksuota 39-ąją minutę, kuomet po K.Besarabovo perdavimo, kamuolį pro varžovą persimetęs baudos aikštėje smūgiavo A.Blaškevičius, tačiau A.Likša šį kamuolį atrėmė.

Antrajame kėlinyje aikštės šeimininkų dominavimo buvo dar daugiau. Jau 49-ąją minutę labai neblogai iš baudos aikštės prieigų kamuolį užkabino T.Raštutis, tačiau kamuolys po rikošeto skriejo ne į vartų plotą. Po keletos minučių akiai malonų epizodą pademonstravo Augustas Blaškevičius, kuris varžovų baudos aikštėje staiga sustabdęs kamuolį kulnu perdavė arčiau vartų buvusiam G.Kazeliui, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Iki antro kėlinio vidurio „Kazlų Rūda-Švyturys“ turėjo dar pora aštresnių epizodų. 57-ąją minutę iš baudos aikštės prieigų galimybe atakuoti pasinaudojo T.Raštutis. Deja, jo smūgiuotas kamuolys skriejo šalia virpsto. Na, o 66-ąją gana galingai užsimojo D.Andreikėnas, tačiau vėl kamuolys zvimbė ne į vartų plotą. Čia pat buvo užfiksuotas ir vienas iš retesnių svečių komandos išpuolių, kuomet kontratakos smaigalyje atsidūrė iš gilumos gavęs kamuolį J.Supronas, tačiau smūgiuotą kamuolį atrėmė „Kazlų Rūda-Švyturys“ vartininkas. Savo ruožtu iki rungtynių pabaigos vėl aštresnių epizodų turėjo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai, tačiau bent jau atsidaryti aikštės šeimininkams taip ir nepavyko. Rungtynės baigėsi ir trys taškai iškeliavo į Kėdainius.