„Šilas“ sugrįžta namo arba Sirgalių širdies centras sezoną pradeda

Penktadienį Kazlų Rūdoje šventė – „Šilas“ po septynerių rungtynių išvykoje grįžta į namų areną, kur sužais pirmąsias Pirmos lygos šio sezono namų rungtynes.

 

„Šilo“ varžove bus Gargždų „Bangos B“ komanda, kurios sąskaitoje yra dešimt taškų – tiek pat, kiek ir būsimos dvikovos aikštės šeimininkų.

 

„Jausmai patys geriausi, nes pagaliau savo stadione galėsime sulaukti aistruolių ir visų artimųjų. Tikiu, kad ir sirgalių nuotaikos bus pačios geriausios – juk ir jie pasiilgo varžybų gimtajame mieste.

 

Kazlų Rūdos stadionas yra unikalus tuo, kad čia yra ne dirbtinė danga bei daug sirgalių renkanti vieta, todėl, manau, kad jai tiktų pavadinimas „Sirgalių širdies centras“ .

 

Žaisime prieš „Bangą B“, o tai reiškia, kad savo sudėtyje turime daugiau patirties. Be abejo, priešininkus vertiname, nes žinome kokį greitą ir gražų futbolą jie žaidžia, tačiau tikime, kad būsimų rungtynių nugalėtoją lems būtent patirtis ir kova „antrajame aukšte“.

 

Dublerinėse komandose devyniasdešimčia procentų žaidžia jaunimas. Tuo pačiu noriu pasakyti, kad ir pastangos lėkti, bėgti bei greit „raut į priekį“ pas jaunimą yra didesnės.

 

Vis tik, galiu pažadėti, kad noro ir motyvacijos netrūks ir mums – tiems, kas ateis į rungtynes, tikrai pasimėgaus gražiu bei kovingu futbolu ir.. tikėkimės sulauks pergalės“, – apie sugrįžimą namo kalbėjo Tomas Raštutis.

 

Šiuo metu „Šilas“ yra nepralaimėjęs trejų rungtynių iš eilės. Dar viena pergalė, priklausomai nuo kitų rezultatų, komandai gali suteikti galimybę pakilti net ant penktojo turnyrinės lentelės laiptelio.

 

„Malonu, pagaliau sugrįžti namo, prie savų žiūrovų. Nors aikštės kokybė dabar nėra labai gera, bet vis tiek tai yra namų tvirtovė, kur pagrindinis vaidmuo atitenka publikai.

 

Žaisime prieš B komandą, kurią sudaro jaunimas, tad raktu į pergalę galėtų būti mūsų komandos patirtis.

 

Taip, dublerinės komandos dažniausiai būna daug bėgančios, turinčios daug entuziazmo, o rungtyniaudamos su patyrusiomis komandomis būna nemažai dvikovų, fiziškumo.  

 

Nepaisant visų šių dalykų, manau, kiekvienas „Šilo“ žaidėjas gali pažadėti atiduoti visą save ir padovanoti pergalę“, – sakė Airidas Sidaravičius.

 

Gegužės mėnesį Kazlų Rūdos reprezentacinės komandos laukia dar LFF taurės rungtynės Vilniuje prieš „Ateitį“ bei Pirmos lygos akistata namie – prieš Plungės „Babrungą“.

 

 

„Sugrįžimo jausmai visada kelia vadinamąjį „šiurpuliuką“. Visa komanda džiaugiasi grįždama į savąjį stadioną, žaisti ant natūralios žolės.

 

Nors aikštė dar tikrai ne tobulo stovio, tačiau po septynių išvykų maratono visa komanda su nekantrumu laukia ateinančios namų rungtynių serijos, nes žaisime 8 iš 9 rungtynių namuose. Jausmas tikrai nuostabus.

 

Mūsų komandos ateina palaikyti daug Kazlų Rūdos gyventojų, artimųjų bei draugų, o jie, kaip sakoma, yra mūsų dvyliktasis žaidėjas.

 

Mus tai dar labiau motyvuoja atiduoti visas jėgas ir padovanoti mūsų komandos fanams pergales. Kiekvienai komandai, kuri atvažiuos pas mus žaisti, bus tikrai sunku ir „Banga“ – tikrai ne išimtis.

 

Po praėjusių rungtynių Klaipėdoje, praradome daug svarbių starto žaidėjų. Labai jų mums truks, tačiau manau, kad šansus pasirodyti aikštėje gaus tie žaidėjai, kurie šį sezoną mažai žaidė arba pasirodė tik epizodiškai.

 

Tai duos dar didesnę motyvaciją ir jie stengsis pasirodyti kuo geriau. O laimėti turime, nes kiekvienos rungtynės yra svarbios ir einame kovoti tik dėl pergalės, nesvarbu prieš ką žaistumėm.

 

Su dublerinėmis komandomis yra sunku, nes nežinai, ar jie gaus pagrindinės komandos žaidėjų, ar ne. Dublerinėse komandose dažnai būna labai jauni žaidėjai, kurie nori pasirodyti kuo geriau, kad gautų progų pagrindinėse komandose.

 

Manau, tai pagrindiniai aspektai, kodėl jie žengia į aikštę su kitokiu nusiteikimu ir motyvacija.

 

Tai bus pirmosios namų rungtynės, visa komanda tikisi, kad susirinks kuo pilnesnis stadionas ir bus didžiulis palaikymas.

 

Pažadėti galiu, kad komanda stengsis padovanoti pirmąją pergalę namuose, o kaip bus iš tikrųjų – pamatysime penktadienį“, – reziumavo Mindaugas Minevičius.

 

Rungtynės „Šilas – „Banga B“ bus žaidžiamos penktadienį 18:00 valandą.