Sporto centro lengvaatlečių startai Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate

Kovo 19-ąją Panevėžyje vyko Lietuvos vaikų uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas. Jame buvo apstu 2009 m.g. ir jaunesnių dalyvių iš visos mūsų šalies regionų. Kazlų Rūdos sporto centrui atstovavo ilgametę trenerio patirtį turinčio Valdo Kazlausko ugdomi 7 lengvaatlečiai.

Pagal rengto čempionato nuostatus, jo dalyviai galėjo varžytis tik vienoje pasirinktoje rungtyje. Didžioji dalis jaunųjų kazlųrūdiečių startavo 60 m bėgimo rungtyje ir viena lengvaatletė jėgas išmėgino šuolio į tolį sektoriuje. Sėkmingiausiai Kazlų Rūdos sporto centro gretose pasirodė Urtė Ivancovaitė. Šiai gabiai sprinterei iki apdovanojimų pritrūko vos 0,01 sek. 60 m nuotolį parengiamajame bėgime ji įveikė per 8,82 sek ir bendroje įskaitoje liko prie pat finalinio šešetuko slenksčio. Įdomu pažymėti, kad šioje rungtyje iš viso startavo beveik 80 dalyvių.

Berniukų grupėje trumpų nuotolių bėgime 9 pozicijoje bendroje įskaitoje liko J.Ulteravičius. Jis finišo liniją 60 m bėgime kirto po 8,97 sek. Šioje grupėje varžėsi kiek daugiau nei 30 dalyvių. Šuolio į tolį sektoriuje sporto centrui atstovavo G.Matusevičiūtė. Konkurencija šioje rungtyje buvo taipogi įspūdinga. Šuolio į tolį sektoriuje iš viso jėgas išmėgino daugiau nei 40 dalyvių. Kaip parodė vykusio čempionato rezultatai, konkurencijos būta išties nemenkos, keletas papildomų centimetrų galėjo lemti ne vieną turnyrinę poziciją. G.Matusevičiūtės geriausias užfiksuotas rezultatas buvo 3,90 m. Galutinėje rikiuotėje ji buvo 21 pozicijoje. Norėjus patekti į stipriausiųjų aštuntuką, pritrūko 20 cm…