Sporto centro imtynininkai – P.Grigo atminimo turnyro prizininkai

Ganėtinai įstabiais rezultatais šiame sezone toliau džiugina ilgametę trenerio patirtį turinčio Arūno Sereikos ugdomi Kazlų Rūdos sporto centro graikų romėnų imtynininkai. Jau ne pirmą kartą šiais mokslo metais jaunieji imtynininkai iš įvairaus rango varžybų grįžta ne tuščiomis. Tris medalius kazlųrūdiečiai praėjusį šeštadienį nusiraškė Suvalkijos sostinėje – Marijampolėje.

Kovo 12-ąją joje vyko tradicinis atviras graikų-romėnų imtynių turnyras P.Grigui atminti. Pasak kalbinto sporto centro šios sporto šakos specialisto A.Sereikos, šis gilias tradicijas turintis turnyras sulaukia nemenko dalyvių būrio ir meistriškumo atžvilgiu jis nė kiek nenusileidžia mūsų šalies čempionatams, kadangi pasigalinėti atvyksta ne tik įvairių Lietuvos regioninių, bet ir didžiųjų lyderiaujančių miestų (Kauno, Vilniaus ar Šiaulių) sportininkai. Praėjusį savaitgalį į Marijampolę, tarp beveik 150 dalyvių nurūko pakovoti aštuoni sporto centro imtynininkai.

Vaikų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 34 kg trečiąją vietą iškovojo Leonardas Apanavičius. Tokios pačios prabos medaliu jaunučių amžiaus grupėje svorio kategorijoje iki 57 kg taipogi pasidabino 2008 m.g. Airidas Bisikirskas.

Ganėtinai stabilius rezultatus demonstravo ir sporto centro „sunkiasvoris“ Kajus Laurinavičius. Turėjęs ne vieną ir ne dvi dvikovas, A.Sereikos treniruojamas 2007 m.g. sportininkas finišavo prizininkų trejetuke svorio kategorijoje virš 85 kg.

Ne taip jau ir daug Kazlų Rūdos sporto centro graikų romėnų imtynininkams pritrūko ir iki ketvirto medaliuko. Prie pat apdovanojimų slenksčio liko D.Dumbliauskas. Dėl patekimo į finalą jis svorio kategorijoje iki 57 kg nusileido kaip parodė varžybų visuma būsimam čempionui. Na o paskutinėje dvikovoje dėl trečios pozicijos kazlųrūdietis buvo priverstas pripažinti taipogi varžovo pranašumą ir tenkintis galutinėje įskaitoje ketvirtąja vieta.