Stalo teniso turnyrą „Sporto centro Taurė‘ 2023“ laimėjo Saulius Krinickas

Nors Kazlų Rūdos sporto centre moksleiviams skirtų sporto šakų siūlomame profilyje nėra stalo teniso, tačiau tai nereiškia, kad apskritai nėra šios sporto šakos. Kazlų Rūdos miestelyje yra šios sporto šakos entuziastų, kuriems stalo tenisas tam tikras hobis, galimybė būti fiziškai aktyviems. Su ta intencija eilę metų du kartus per metus Kazlų Rūdos sporto centras organizuoja stalo teniso turnyrus. Vienas iš tokių, rudens turnyrėlis, kodiniu pavadinimu „Sporto centro Taurė‘ 2023“. Šįkart į sekmadienį vykusias varžybas susirinko 16 stalo teniso mėgėjų. Kaip visuomet, visi dalyviai pagal pajėgumą turėjo galimybę varžytis trijuose divizionuose: „A“, „B“, „C“. Kiekvienas galėjo „virti savose sultyse“.

„C“ divizione į prizininkų gretas įsisuko net dvi merginos. Trečiąją vietą iškovojo po dviejų ratų kovos, akistatoje dėl trečios vietos rezultatu 3:2 D.Raulynaitį įveikusi V.Leskauskaitė. Na, o antroje vietoje buvo finale E.Paliokui nusileidusi M.Kemzūraitė.

„B“ divizione triumfavo penkias dvikovas iš šešių galimų laimėjęs Laurynas Drulia. Šį stalo mėgėją matysime greičiausiai pavasarį vyksiančiame turnyre jau aukštesniame divizione. Antroji vieta atiteko Rimantui Česnavičiui. Jis šešių dvikovų repertuare patyrė du pralaimėjimus. Vienoje iš jų R.Česnavičius nusileido L.Sidaravičiui, kuris iškovojo galutinėje įskaitoje trečiąją vietą.

Aukščiausiame Kazlų Rūdos miestelio masteliais divizione nugalėtojas paaiškėjo tik paskutiniuose turuose. Ryžtingai tos dienos dvikovas pradėjo S.Krinickas, kuris dar pirmoje turnyro akistatoje sausu rezultatu 3:0 sugebėjo įveikti G.Akelaitį. Atrodė, jog viskas vyksta kaip ant sviesto, tačiau vienoje dvikovoje S.Krinickas kluptelėjo, turėdamas pripažinti pirmąkart šiame divizione jėgas išmėginusio P.Šamatausko pranašumą – 1:3. Visgi kitose dvikovose S.Krinickas taškų nebarstė, jas laimėjo ir nors galutinėje įskaitoje buvo surinkęs tiek pat taškų kaip ir G.Akelaitis, tarpusavio laimėta dvikova nulėmė, jog S.Krinickas taptų šio turnyro nugalėtoju. Kaip jau supratote, antroji vieta atiteko G.Akelaičiui, na o į prizinį trejetuką pirmąkart bent jau Kazlų Rūdoje organizuojamų turnyrų kelerių metų istorijoje šoktelėjo  Artūras Drulia, kuris buvo nusileidęs tik šio turnyro lyderiams.

 

STALO TENISO PROTOKOLAS SC Taurė 2023