Stalo teniso turnyro „Sporto centro Taurei laimėti“ aidai

Sekmadienį turiningai praleisti paskutinę savaitės dieną į sporto centro salę buvo kviečiami stalo teniso mėgėjai. Tądien vyko tradicinis stalo teniso turnyras „Sporto centro Taurei laimėti“. Nors Kazlų Rūda gilių stalo teniso tradicijų, orientuotų į didelius nacionalinius pasiekimus kaip ir neturi, įstaigoje šios olimpinės sporto šakos sekcijos nėra, tačiau mėgėjiškai, tiesiog laisvalaikiu savo malonumui žaidžiančių stalo tenisą išties yra. Kartas nuo karto „pabaksnojančių“ kamuoliuką yra moksleivių tarpe, randasi ir asmenų, kurie šio žaidimo malonumu mėgaujasi jau ne vieną dešimtmetį. Taigi, su intencija prasklaidyti rudeninę darganą ir patirti įvairių emocijų paletę šviesioje sporto centro salėje, save išmėginti atvyko 23 dalyviai, kurie pagal pajėgumo grupes buvo suskirstyti į tris („A“, „B“, „C“) divizionus ir „virdami savose sultyse“ kovojo dėl sporto centro įsteigtų prizų.

„A“ divizione triumfavo Rimantas Šleževičius, visus varžovus įveikęs sausais rezultatais 3:0. Antrąją vietą iškovojo daugkartinis šio turnyro dalyvis ir ko gero daugiausia trofėjų Kazlų Rūdos sporto centro rengiamuose turnyruose susišlavęs Nikolajus Pirogovas. Jis nusileido tik šio turnyro nugalėtojui. Na, o prizininkų trejetuką vainikavo po pertraukėlės jų gretose atsidūręs Gediminas Akelaitis. Jis iškovojo keturias pergales iš šešių galimų.

„B“ diviziono mūšiai sėkmingiausiai klostėsi Artūrui Drulia, kuris tarpusavio dvikovose susižėrė taipogi visas pergales. Antroji vieta šįkart atiteko dar pavasarį šį turnyrą laimėjusiam Rimantui Česnavičiui, patyrusiam vienintelį pralaimėjimą turnyro nugalėtojui. Iki trečios pozicijos „rudens stalo teniso maratone“ nuirklavo Darius Sederevičius, kuris per septynerius mačus pasiekė penkias pergales.

„C“ diviziono kovų batalijas laimėjo Benjaminas Smailys. Nugalėtojui „įkąsti“ pavyko porai varžovų – Kevinui Miliūnui ir Ervinui Paliokui. Abu juos B.Smailys įveikė rezultatu 3:1, na o likusius varžovus sausais rezultatais 3:0. Minėti stalo teniso mėgėjai ir dalijosi kitas prizines pozicijas. Kevinas Miliūnas su šešiomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu iškovojo antrąją vietą, Ervinas Paliokas finišavęs su penkiomis pergalėmis ir dviem pralaimėjimais – trečias.

 

STALO TENISO PROTOKOLAS SC Taurė 2022