Žiema sporto centre prasidėjo startavusiomis Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėmis

Praėjusį šeštadienį Kazlų Rūdos sporto centre startavo jau kelerius metus organizuojamos Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybės. Džiugina tai, kad komandų, dalyvaujančių jose kiekis nemažėja. Kaip ir praėjusiame sezone, prie starto linijos šįmet stojo devynios komandos. Krepšinio kamuolio bumbsėjimas bus girdimas visą žiemą. Pagal pirmenybių nuostatus, visos komandos sužais tarpusavyje dviejų ratų sistema ir po to atkrintamosiose ketvirtfinalio kovose dėl Kazlų Rūdos sporto centro įsteigtų prizų toliau kovas tęs aštuonios ekipos. Po poros ketvirtfinalių mačų, laimėjusios juos ekipos toliau tęs kovą pusfinaliuose, finaluose dėl Didžiosios Taurės, na o pralaimėjusios ketvirtfinalius komandos turės galimybę susikauti dėl Mažosios Taurės.

Šeštadienį buvo sužaistos penkerios reguliaraus sezono rungtynės. Ko gero didžiausią pasitenkinimą turėjo justi „Kvietiškio“ krepšininkai, kuriems pergalingai susiklostė abi akistatos. Vienoje iš jų kvietiškiečiai ganėtinai nesunkiai rezultatu 18:9 ant menčių paguldė „Pravalas“ ekipą. Ryžtingai „Kvietiškis“ sužaidė ir prieš vienus iš šių pirmenybių favoritų „Dalmantos“ ekipą. Nuo pat pirmų dvikovos minučių išsiverždami į priekį, apšaudydami varžovų krepšį tiek iš vidutinių, tiek iš tolimų atstumų kvietiškiečiai varžovams nepaliko jokių šansų ir laimėjo akistatą rezultatu 20:11.

„Dalmantos“ ekipa galėjo guostis ture iškovota viena pergale. Tiesa, ne taip jau ir lengvai ji buvo iškovota prieš „Pravalas“ krepšininkus. Dalmantiečiai palaužė varžovus rezultatu 10:7.

Pergale šių metų sezoną pradėjo „Kazlų Riterių“ ekipa, kuri po pratęsimo rezultatu 15:14 (13:13) sugebėjo įveikti šiame sezone debiutuojančią „GP“ ekipą. Net 11 komandos taškų nugalėtojams pelnė Laurynas Beliauskas. Pažymėtina tai, kad likus rungtyniauti keletui minučių, „Kazlų Riteriai“ turėjo 5 taškų deficitą, kurią sugebėjo panaikinti ir išplėšti pergalę.

Dvi pergales į kišenę įsidėjo „United“ ekipa. Vienose rungtynėse jie rezultatu 9:5 įveikė „Laukinius šernus“. Na, o kitose „United“ krepšininkams prakaituoti nereikėjo. Paskutinę akimirką susirgus ir į turą neatvykus praėjusių metų čempionams „Šilavoto“ krepšininkams, jiems atiteko techninė pergalė 15:0. Tokia pati „lemtis“ nutiko ir „Laukiniams šernams“, kurie be kovos taipogi turnyrinėn lentelėn brūkštelėjo tašką, nusiraškydami pergalę iš tos pačios “Šilavoto” komandos.

Po pirmojo turo žvelgiant į rezultatyviausių pirmenybėse dalyvaujančių krepšininkų sąrašą, jo viršuje šiuo metu yra po poros rungtynių 18 taškų surinkęs „Kvietiškio“ krepšininkas Linas Belkevičius. Ko gero nieko stebėtino, jog tolimų metimų grafoje į lyderius išsiveržė jo komandos draugas Donatas Batutis, kurio per dvejas rungtynes 5 tolimi metimai pasiekė tikslą. D.Batutis kartu su S.Mocevičiumi („Dalmanta“) šiuo metu turi atkovoję ir daugiausia, po 12 kamuolių.

 

3×3-turnyrinė lentelė

 

3×3-rezultatyviausi